Dej mi svou duši - Epilog

9. květen 2016 | 08.12 |

"Je mi to líto..." řekl Christián smutně.

"Nevyčítej si to, stejně by už dlouho nežil," pohladil ho Lucaw po hlavě, zatímco oba sledovali hrob před sebou. "V poslední chvíli se však Ryan usmíval, nemyslíš? Pomohl jsi mu, aby nemusel být démon ani v poslední chvíle jeho života."

Christián si utřel slzy a přikývl.

"Prosím tě, proč mu do hlavy vkládáš také voloviny?! Kdyby to neudělal on, asi bych toho magora sejmul sám!" zavrčel na něj Ryan podrážděně a praštil oba dva. Christián se rozbrečel a Lucaw svého bratra praštil také.

"Je fakt, že Zelmen byl maniak... Jen je škoda, že i Agathia musela přetrpět jeho krutost..." řekl Lucaw smutně, zatímco tři bratři stáli nad hrobem se jménem Agathia. Vedle ní byl nově přidaný kámen se jménem Athéna. Christián položil květinu na zem a naposledy se rozloučil se dvěma ženami. Ryan chvíli zůstal na místě, řekl své poslední sbohem, otočil se k nim zády a vydal se vstříc novým zítřkům.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Na příští týden ještě plánujeme menší bonusek, kde některé věci ještě objasníme. Tak se těště! ;) Jinak děkujeme všem, kteří s námi vydrželi až do konce!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře