Nespavost

3. květen 2016 | 20.07 |
› 

Následující článek je jen výplodem mnoha pohoršených mozků, které nemohou už několik let pořádně spát! Čtěte na vlastní nebezpečí!

__________________________________________________

Nespavost.

Naše tolik neoblíbené téma, přesto se dotýká nás všech. Proč v noci pořád hledíme do stropu a snažíme se ze všech sil zavřít oči a tvrdě usnout? Proč se nám to nakonec nepovede a máme jenom zavřené oči, čekajíc, že si konečně odpočineme? Na toto bychom také velmi rádi našli odpověď. V tomto článku se s Vámi chceme podělit o tom, jak to u nás všechno začalo a pravděpodobně to ani jen tak neskončí. Trvá to už pár let, ale pořád máme pevnou vůli, že se nám sem a tam povede usnout, nebo takříkajíc odpadneme při cestě domů autobusem, což je někdy životu nebezpečné!

Co děláme, když nemůžeme smát?

Velmi zajímavá otázka. Asi nic neděláme, snad se jen snažíme předstírat spánek. Během dne kupodivu unavení nejsme, jen ty cesty v jakémkoliv dopravním prostředku jsou tak unavující... Pardon, málem jsme zase usnuli za počítačem.

Jedni z nás zastávají názoru, že od doby, kdy jsme poprvé viděli náš první horor a smáli se tak moc, až nás bolel žaludek. Jiní zase tvrdí, že jsme v určitém období života odmítali jít spát a raději byli na počítači a chatovali s přáteli. (A většina z nás si myslí, že naše knihy nyní píšeme zásadně po půlnoci, kde je to nejkrásnější období!)

Trpíte nespavostí i Vy?

Víte, proč tomu tak je? Znáte na to lék? Pokud ano, držíme Vám palce, protože nám se spát nechce! Díky naší nespavosti totiž vznikají naše příběhy (a tyto potrhnuté články, které ani netušíme, kde se vzaly a proč se vzaly).

Přejeme dobrou noc (a sladké sny)!

Zdraví Spisovaterka

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře