Článek Jak krásný pocit, že?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jak krásný pocit, že?

31. 05. 2016 - 18:00

tlapka: Jsem ráda, že jsem si našla přátele podobného ražení. K zábavě nepotřebujeme kouřit ani pít a stojí za to pro ně z toho mého oblíbeného snového světa vystoupit. Určitě si je taky najdeš!

---
tlapka.pise.cz

31. 05. 2016 - 19:10

spisovaterka: Bude to znít trochu krutě.. ale momentálně žádné takové osůbky moc nehledáme.. My nazýváme "přítelem" jenom opravdu ty věrné, kteří s námi prošli kusem života, přijali nás takové jací jsme, a nepředhazovali nám naše nedostatky. A tito lidé nás tak berou, za což jsme jim neskutečně vděční. (Bohužel, jsou to jenom 2 osoby)

---
spisovaterka.pise.cz

31. 05. 2016 - 19:26

tlapka: Proč "jen" dvě osoby? To je solidní číslo, rozhodující je právě ta kvalita vztahu! Takhle silných vztahů ani člověk nemůže mít desítky.

---
tlapka.pise.cz

31. 05. 2016 - 20:10

spisovaterka: No.. pamatujeme i okamžik, kdy to číslo vzrostlo o 1 výš... jenže zrada byla potom tak krutá, že od té doby lidem nevěříme a raději se vyhýbáme jakémukoliv budování vztahů. Jenom tyto dvě osoby nás nezradily, neponížily.. (ale ano, máme i taky jednu drobnou chybu - hádáme se opravdu často - bez hádky bychom ani netušili, že nás mají tak moc rádi zní to divně? Pro nás ne - stačí jedna hádka za měsíc, kdy se společně vyvztekáme a jsme spokojení.. jsme zkrátka splachovací - vyčteme si nějaké nedostatky navzájem a za chvíli se opět normálně komunikuje. Zřejmě tohle některé osoby na nás nesnášely, proto odešly tak brzy.)

---
spisovaterka.pise.cz