Recenze - Pinocchio

3. říjen 2016 | 07.00 |
› 

pin1

Zdroj: Google.com

Název: Pinocchio

Žánr: Romantický, komedie, drama

Délka: 20 epizod

Rok vydání: 2014

Děj: Jaký vliv mohou mít média na jednu prostou rodinu? O to ví své hasič Ki Ho Sang. Když se po jednom výjezdu k hořící budově nevrátil nikdo, pozornost médií se strhla na zbývající tři členy rodiny (manželku a dva syny). Hned v prvním díle vidíme, jak média umí být krutá (způsobí smrt manželky pana Ki spolu s jeho mladším synem, zatímco staršího syna, Ki Jae Myunga, donutí jedna z reportérů, aby klesl až na úplné dno). Ale mladší syn, Ki Ha Myung, přežil a vyrůstal se starým pánem, který ho pojmenoval po svém mrtvém synovi, Choi Dal Po. Je zde kvůli jediné věci; aby se pomstil on reportérce (Song Cha Ok), která zničila jeho rodinu úplně.

(Dále jen pro ty, kterým nevadí spoiler – vyzrazení děje, nebo tento seriál už viděli)

Choi Dal Po vyrůstá po boku starého pána, který trpí demencí. Když k němu přijede jeho vlastní rodina, představí ho už dospělému muži s dcerou jeho staršího bratra, který je sotva jedenáctileté dítě. Jeho dcera, Choi In Ha (která trpí syndromem "Pinnocchio") je na něj protivná a chce zpátky ke své matce – reportérce, která zničila Haovu rodinu.

Po uplynutí pár let hodlá Choi In Ha pokračovat jako její matka – chce být reportérkou. Kupodivu se k ní přidává i Choi Dal Po. Bohužel – Choi In Ha se nemůže stát reportérkou právě kvůli svému syndromu (kdykoliv zalže, začne škytat). Která televizní stanice přijme člověka, který neumí lhát, když je třeba? Když jí však matka nabídne práci na jejich stanici, neodmítne, přestože ví, že je to jenom kvůli sledovanosti – budou mít reportéra, který nemůže lhát.

Na scénu se opět vrací Ki Jae Myung, který se hodlá pomstít těm, kteří předtím falešně obvinili jeho otce a kvůli nimž musel on i jeho rodina trpět. Co všechno udělá proto, aby se pomstil? A dovolí mu to jeho mladší bratr? Když se oba bratři po letech setkají... jak na sebe zareagují? Kdo tehdy doopravdy stál za odvysílanými zprávami?

Náš názor: Zatraceně!! My jsme si oblíbili hned v první epizodě staršího a pohlednějšího bratra hlavního hrdiny. Jeho vzhled, hlas, chování... (i poté, kdy se z něj stal tak trošku maniak, tak jsme ho milovali o to víc!!) Když přišla dvanáctá epizoda, chtěli jsme skončit a brečeli jsme. Ale potom jsme pokračovali dál a říkali jsme si (pokud se na to podíváte až do konce, pochopíte): "Ta tlustá baba je nějaká divná!" pokaždé, když jsme ji viděli. Její syn (Seo Bum Jo) byl taky od počátku úplně mimo mísu... Nezvykli jsme si na tu jejich povedenou rodinku (náš odhad byl dobrý). A konec, ach, ten sladký konec... Nenávidíme romantiku, ale tohle nás chytilo od samotného počátku a nehleděli jsme na čas a na dobu, dívali jsme se v kuse, někdy jsme se smáli, jako pominutí, jindy měli skoro na krajíčku. Pokud někomu nevadí korejská dramata (což nám ne, jak jsme zjistili), vřele doporučujeme!!!

PS: Yoon Yoo Rae + Hwang Gyo Dong nás dostali v posledním díle, kdy jsme si uvědomili, že z nich od určité doby povědomně děláme pár!

Hodnocení: 10/10 (Předtím jsme váhali, ale ten konec to tak nějak zachránil, takže si tvůrci tohoto díla mohou oddychnout, že je nepoběžíme zabít do Jižní Koree za to, co udělali našemu milovanému Ki Jae Myungovi!)

pin2

Zdroj: Google.com

Hlavní sestavení herců (bez našeho oblíbence :( )

pin3

Zdroj: Google.com

Ki Jae Myung (ano, do této tváře jsme se zakoukali... má tolik podob :D ale nejvíce mu to sluší tady)

pin4

Zdroj: Google.com

Pin7

Zdroj: Google.com

Pin6

Zdroj: Google.com

Pin8

Zdroj: Google.com

Pin9

Zdroj: Google.com

Pin5

Zdroj: Google.com

Pin11

Zdroj: Google.com

Pin10

Zdroj: Google.com

Pin12

Zdroj: Google.com

Pin13

Zdroj: Google.com

Pin14

Zdroj: Google.com

(Jeden z těch momentů, kdy jsme netušili, zda se začít smát a vykřikovat, že to není možné, nebo začít spolu s ní brečet. No, co se dá dělat - je to taky jenom člověk :) )

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře