Recenze - Mimoni

26. srpen 2016 | 07.08 |
› 

zlutasi3

Zdroj: Google.com

Název: Mimoni

Žánr: Animovaný, Komedie

Délka: 91 minut

Rok vydání: 2015

Děj: Tyhle žluté postavičky se konečně minulý rok dočkali svého vlastního filmu, který slouží jako jakýsi prolog k filmu Já, padouch. Mimoni jsou zde už odpradávna a dostali se do naší současné doby přes dlouhou historii – přes pravěk (období prvohor až po třetihory), starověk (Starověký Egypt), středověk (chudák jejich pán) až po současnost – a sloužili všelijakým zloduchům – dinosaurům, pravěkému člověku, Drákulovi, Napoleonovi a mnoha dalším. Avšak po letech, kdy nemohli najít žádného pořádného padoucha (hm, asi se nechtěli dotknout Hitlera), se nudí a mají depresi. A potom se jeden z nich (jméno jsme si neobtěžovali zapamatovat, ale asi to byl Kevin) rozhodne, že půjde ven z jejich skrýše a najde jim nějakého pravého padoucha.

(Dále jen pro ty, kterým nevadí spoiler – vyzrazení děje, nebo tento film už viděli)

Vezme s sebou další dva (Stuart a druhé jméno nám vypadlo – víme jen, že to byla hodně malá žlutá věc s medvědem) a vydávají se na cestu. Když dorazí do New Yorku, dozví se o skvělém setkání padouchů. A tak si stopnou auto od rodinky padouchů, kteří na ono setkání taky jedou. Mimoni se zde chtějí zeptat na "pracovní příležitosti", bohužel je každý vyhodí. Když se potom setkají se Scarlet Odkráglovou (Scarlet Overkill zní stokrát lépe, ale budiž – i Sandra Bullock v originále musela znít lépe), dostanou svou vysněnou práci. Jejich první úkol je naprosto jednoduchý – ukrást královskou korunu. Ale to by nebyli mimoni, kdyby to nějak nepodělali.

Náš názor: Žlutý děs! Naše hodnocení mluví za své – vtipy byly vynucené, bohužel nás skoro žádný z nich nerozesmál. Snad jenom "královna u zubaře"; to byl jediný okamžik, kdy jsme se opravdu zasmáli, ale jinak nic. A konec s Gruem? Čekali jsme něco vážně lepšího. Když se nad tím tak zamyslíme – kdepak nakonec ta koruna zmizela, když jsme ji v ostatních filmech nikde neviděli, hm? Asi jsme ji přehlédli, což?

Hodnocení: 3/10 (Je nám líto, více tomu opravdu už dát nemůžeme... Ztratilo to onu překrásnou jedinečnost. Po roce stráveném s těmi žlutými potvorami jich máme už plné zuby.)

zlutasi2

Zdroj: Google.com

zlutasi1

Zdroj: Google.com

zlutasi

Zdroj: Google.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře