Recenze - Lovely Complex

8. srpen 2016 | 07.12 |
› 

LC5

Zdroj: Google.com

Název: Lovely Complex

Žánr: Animovaný, komedie, romantický

Délka: 24 epizod

Rok vydání: 2007

Děj: Risa a Otani jsou ve škole známí jako vtipné duo – nejenže se věčně hádají, ale také jejich výškový rozdíl činí několik centimetrů. Otani je menší než obvyklí kluci ze třídy i v Japonsku, zatímco Risa je doslova obr a na všechny se bohužel dívá spatra, aniž by to sama chtěla. Přestože se spolu tito dva nijak moc nebaví, od určité chvíle si Risa začne uvědomovat, že se do Otaniho zamilovala. Jak tohle může dopadnout, když si Otani vůbec ničeho až do konce nevšimne?

(Dále jen pro ty, kterým nevadí spoiler – vyzrazení děje, nebo tento seriál už viděli)

Náš názor: Naše úplně první anime, které jsme shlédli už minimálně 5-6 let zpátky. Bohužel pro nás se zde tvůrci pokoušeli nám naznačit, že i my se můžeme zamilovat – zamilovali jsme si oba hlavní představitele, to ano, ale jinak nikoho dalšího. Chvílemi nám přišlo anime trochu natahované, ale konec se celkem vydařil. Pořád nemůžeme uvěřit, že jsme se rozhodli své první oficiální anime shlédnout v češtině!! Kdybychom si ho jistě pustili nyní, upadly by nám uši! Ale jinak příjemná podívaná. Povedené anime, které odstartovalo naší dlouhou cestu začínajících otaku. (Otaku = osoba unešená anime, mangou a Japonskem)

Hodnocení: 7/10 (Risa a Otani jsou bezvadná dvojka, kterou můžeme vidět jenom jednou, potom by už nám jistě začali lézt na nervy s tou svou nerozhodností!)

LC4

Zdroj: Google.com

LC3

Zdroj: Google.com

LC1

Zdroj: Google.com

LC2

Zdroj: Google.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře