Recenze - Sword Art Online

23. srpen 2016 | 05.53 |
› 

SAO0

Zdroj: Google.com

Název: Sword Art Online

Žánr: Animovaný, fantasy, romantický, akční

Délka: 25 epizod

Rok vydání: 2012

Děj: Kazuto Kirigaji je obyčejný student, který si koupí novou MMORPG hru s názvem SAO – Sword Art Online. Zde se zaregistruje pod jménem Kirito. Když se chce posléze odhlásit, zjistí, že tlačítko Odhlásit mu zmizelo. Stejný "problém" mají i všichni ostatní hráči této hry. Ale co ještě netuší – jediný způsob, jak tuto hru ukončit, je vyčistit všech 100 levelů od hlavních bossů, nebo zemřít, což se ovšem rovná smrti i v reálném životě.

(Dále jen pro ty, kterým nevadí spoiler – vyzrazení děje, nebo toto anime už viděli)

Náš názor: Shrňme si to popořadě – první polovina anime nám trvala možná tak pár dnů, potom se činil roční odstup. Nevíme, co se stalo – asi jsme měli málo času – ale je tomu tak. Po ročním odstupu nás zřejmě zajímalo, jak to vůbec skončilo, a tak jsme se podívali na zbylých cca 10 epizod, a ty jsme shlédli během pár hodin. Druhá část, přestože nebyla až tak zajímavá, jako první, nás zřejmě pohltila o trochu víc. Celkově pro nás bylo toto anime milým překvapením a my na některé postavy jen tak nezapomeneme.

Hodnocení: 7/10 (Námět nás vskutku zaujal, ale přišlo nám, že motiv nebyl na 100% dokonalý, možná za to mohlo to, že jsme se do toho neuměli nejdříve vžít – opravdu nevíme.)

SAO1

Zdroj: Google.com

SAO2

Zdroj: Google.com

SAO3

Zdroj: Google.com

SAO4

Zdroj: Google.com

SAO5

Zdroj: Google.com

SAO6

Zdroj: Google.com

SAO7

Zdroj: Google.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře