Recenze - I hear your voice

13. říjen 2016 | 07.25 |
› 

IHUV0

Zdroj: Google.com

Název: I hear your voice

Žánr: Drama, krimi, romantický

Délka: 18 epizod

Rok vydání: 2013

Děj: Jang Hye Sung byla už od malička drzá dívka, ale přesto se jí v útlém věku pomohlo udat vraha mladého kluka, Park Soo Hy. Vrah, Min Joon Gook, jí slíbil, že pokud o tom někomu řekne, tak že ji zabije. Mladá dívka však nemohla mlčet. Park Soo Ha ji od toho dne hledá a snaží se být správným mužem, který by Hye Sung ochránil. Čirou náhodou je osud svede dohromady. Avšak Park Soo Ha není až tak úplně obyčejný mladík – dokáže slyšet věci, na které lidi myslí. Jang Hye Sung se mu nejdříve vysmívá, ale nakonec jeho dovednost otestuje v soudní síni. To však ani jeden z nich netuší, že kolo pomsty od Min Joon Gooka se pomalu roztáčí a onen vrah si moc dobře pamatuje jména, která ho před lety dostala za mříže. Jak tohle může skončit?

(Dále jen pro ty, kterým nevadí spoiler – vyzrazení děje, nebo tuto doramu už viděli)

Náš názor: Upřímně řečeno – zpočátku prvního dílu jsme se báli, že to bude nějaká hloupost, ale v průběhu první epizody nás to tak silně vtáhlo, že jsme to dokončili v poměrně solidním čase. Tato Dorama nám jistě zůstane v srdci i na delší chvíli, protože některé scénky byly naprosto jedinečné! A díl, kdy zemřela jedna velmi cenná osoba celého příběhu... Chtěli jsme toho zmetka pověsit (a přitom jsme si ho moc oblíbili, což jsme zjistili, až v posledním díle)! A poté šok v devátém díle? Máme pokračovat?! Zatraceně! Tvůrci této doramy nás snad chtěli zabít! A to doslova; akce, napětí a posléze trochu i té melancholie! A chvíle, když potom Hye Sung utíkala z trolejbusu... Zatraceně! Zatraceně!! A poté když přišla na policejní stanici... A ten konec!! Nedívejte se na devátý díl, jinak budete brečet! My jsme to přešli hlasitým řevem. Soudní procesy byly zvládnuty ukázkově. A "půlnoční svačinka" ve dvanáctém díle neměla chybu! A konec? My jsme si Min Joon Gooka oblíbili opravdu moc, byl to zajímavý záporák. Měl zajímavé nápady! Ale jinak to byl trochu naivní a hloupý člověk, jak to většinou bývá. A konec? To už se dozvíte sami. :3 Doporučujeme!

Hodnocení: 10/10 (Původně jsme přemýšleli o 8/10 v průběhu prvního dílu, ale potom... Zatraceně! Podívejte se na tuto doramu sami a zamilujete si ji!)

IHUV1

Zdroj: Google.com

IHUV2

Zdroj: Google.com

IHUV3

Zdroj: Google.com

IHUV4

Zdroj: Google.com

IHUV5

Zdroj: Google.com

IHUV6

Zdroj: Google.com

IHUV7

Zdroj: Google.com

IHUV8

Zdroj: Google.com

IHUV9

Zdroj: Google.com

IHUV10

Zdroj: Google.com

IHUV11

Zdroj: Google.com

IHUV12

Zdroj: Google.com

IHUV13

Zdroj: Google.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře