Oznámení o nové knize 5

8. říjen 2016 | 14.20 |

Po dlouhé době jsme tady s novou povídkou! Vypráví nám příběh mladého studenta, který ztratil paměť a nemůže si vzpomenout, kým ve skutečnosti byl. Vše, co o sobě ví, má z občanky nebo od druhých. Přesto ho něco neustále přitahuje k reportérovi z televize. Je snad možné, že spolu mají jakési pouto? A co se stane, když právě onen mladý student nalezne prapodivně zavražděného muže před divadlem s prapodivným vzkazem po boku? Alex Hughes je dvojnásobný vítěz v soutěži v křížovkách ve škole. Dokáže však vyřešit i zprávu, kterou mu zanechal vrah tohoto muže, dřív, než bude pozdě? Co když neuspěje? A co se stane, když se o něj začne zajímat jeho vlastní terč zájmu? Je možné, aby tento hlavolam vyluštil v čas, než bude příliš pozdě i pro něj? Je opravdu vrah takový, jak se z počátku jeví? Alex brzy odhalí strašlivé tajemství z minulosti, na které sám zapomněl.

(VAROVÁNĺ: Yaoi! Vztah muže a muže - kdo má k homosexuálům odpor, nechť nadcházející povídku nečte.)

Druhá povídka, která není ještě 100% dokončená, bude s otázníkem. Příběh o tiché, nesmělé dívce, které je nabídnuta šance, jak zapadnout do kolektivu, když se vzdá knížek a své nesmělosti. Jak moc mohou být krutí lidé kolem nás, když nás pohltí? A bude vůbec nějaká šance na návrat?

No... a třetí povídka ta má otazník největší! Příběh o dvou lidech, jeden z nich má blízko do hrobu, druhý z nich na všechno úplně zapomněl. Budou schopni najít lásku mezi chladnými zdmi nemocnice? (Ano, opět námět ztráty paměti, ale co se dá dělat - tohle téma budeme rozpitvát ještě několikrát za svůj život, to je jasné :) )

Tak co... Těšíte se? :) Zdraví Spisovaterka

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře