Recenze - Úplné zatmění

23. prosinec 2016 | 05.51 |
› 

ÚZ0

Zdroj: Google.com

Název: Úplné zatmění

Žánr: Drama, romantický

Délka: 111 minut

Rok vydání: 1995

Děj: Znáte Prokleté básníky Paula Verlaina a Arthura Rimbauda? Pokud ne, upozorňujeme Vás si o nich před puštěním tohoto filmu něco zjistit! Popisuje jejich život a vztah k tomu druhému. Takže kdo má k takovýmto filmům odpor, může kliknout na křížek vpravo nahoře a ušetřit si trápení.

(Dále jen pro ty, kterým nevadí spoiler – vyzrazení děje, nebo tento film už viděli)

Náš názor: Doba dějepisu a hodina literatury v jednom? Kdepak, děti! Úžasný film, který se nám zalíbil okamžitě! K dílům se sice dostane jen okrajově, ale když jsme ho kdysi sledovali, nemohli jsme z nich spustit oči! Navíc dva hlavní herci zazářili naprosto dokonale. Není to film pro každého (18+), ale nás zaujal ihned, protože nemáme odpor k žádnému vztahu, když je v něm láska. Sice... zde je otazník, zda to byla skutečně láska, nebo posedlost? I tak... Verlaine a Rimbaud byli naprosto úžasní v podání hlavních dvou herců, žárlivá, až zoufalá manželka nás pobavila. Holdování absintu a užívání si (sexu). Konec se dal očekávat. Jsme spokojení.

Hodnocení: 10/10 (S hodně silným dojmem, na který rozhodně nezapomeneme. Prokletí básníci nás odjkakživa přitahovali. Jejich tvorba byla pro nás hodně inspirující.)

ÚZ1

Zdroj: Google.com

ÚZ2

Zdroj: Google.com

ÚZ3

Zdroj: Google.com

ÚZ4

Zdroj: Google.com

ÚZ5

Zdroj: Google.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře