Náš "úchvatný" článek do "úchvatného" časopisu

5. prosinec 2016 | 07.00 |
› 

My, žáci třídy X. A, jsme vyrazili dne X. Y. 2016 na pozoruhodnou výpravu do pivovaru Ostravar. Vše začalo v pozdním dopoledni kolem desáté hodiny, když jsme se shromáždili před restaurací Zelený X na Y. Po úspěšném sečtení nás všech (úspěšně nakonec odcestovalo 25 žáků) jsme nasedli do autobusu a vyrazili na naši cestu.
Po velkolepém příjezdu před pivovar Ostravar jsme se všichni (vyjma jedné osoby – mě) nemohli dočkat prohlídky. Měli jsme jedinečnou příležitost shlédnout vnitřek pivovaru dokonce i s povedeným výkladem pracovníka pivovaru, který nejspíš jednotlivá souvětí vymýšlel za chůze. Po unavující dlouhé prohlídky přišlo to, na co jsme všichni čekali – ochutnávka zdarma. Z původního plánu jsme tedy vypustili prohlídku Dolních Vítkovic, prodloužilo se nám osobní volno a my mohli prozkoumat centrum Ostravy.
Okolo půl třetí hodiny jsme vyrazili směrem k Marlence, kde na nás čekal další zajímavý výklad o medovém dezertu a dokonce i ochutnávka všech jeho možných variant. Když naše žaludky byly plné a hrdla zahřátá díky kávě, kterou nám nabídli k dezertu, vydali jsme se na prohlídku továrny. Pozorovali jsme důkladnou výrobu jednotlivých medových dortů.
Exkurze se nakonec vydařila, odnesli jsme si plno zajímavých zážitků. Domů jsme přijeli možná unavení, ale spokojení.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře