Čím bych nechtěla být? 2

7. prosinec 2016 | 07.11 |
› 

(Psáno pro spolužačku, taky to podle toho tak vypadá!)

Ve své práci jsem si vybrala toto téma, protože mi přišlo ze všech nabízených nejpřívětivější. Čím bych tedy nechtěla být? Pokud se jedná o určité vlastnosti, které bych nechtěla mít v budoucnu ani nyní, tak rozhodně bych nechtěla být panovačná, egoistická nebo příliš ambiciózní, protože i to příliš škodí.
Pokud bych to vzala jako povolání – rozhodně bych nechtěla dělat v cestovní kanceláři. Vtipné na tom je, že studuji cestovní ruch a očekává se ode mě, že něco podobného budu taky dělat i maturitě. Bohužel, od této školy jsem nejspíš čekala něco úplně jiného, takže mě tento obor oslovil. Velice brzy jsem se probudila z toho růžového snu a čelila realitě, ve které jsem už zůstala.
Odborné exkurze probíhají úplně jinak, než jsem si původně myslela. Nemyslím si, že bych v budoucnosti pracovala jako průvodce na hradě či jiné památce v naší zemi. Spíše mě láká práce v zahraničí. Jako překladatelka bych se měla myslím si mnohem lépe než nějaká delegátka. I tak pořád nevím, čím bych skutečně chtěla být.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře