Recenze - Dopisy pro Julii

11. prosinec 2016 | 07.00 |
› 

DopisyproJulii

Zdroj: Google.com

Název: Dopisy pro Julii

Žánr: Romantický, drama, komedie

Délka: 101 minut

Rok vydání: 2010

Děj: Sophie přicestuje do italské Verony se svým snoubencem, který na ni nemá čas. Pracuje jako novinářka, ale chce psát příběhy. Když jednoho dne spatří Juliinu stěnu, na kterou píšou mladé ženy své smutné nebo veselé dopisy Julii, postavě ze Shakespearovského dramatu, neodolá a jeden, dobře schovaný, z ní sejme a přečte si ho, aby na něj mohla odpovědět. Překvapí ji, když do týdne přijede ona žena, která před padesáti lety napsala tento dopis z nešťastné lásky. Výprava za tajemným Lorenzem začíná – žije ještě? A pokud ano, je ještě v Itálii?

(Dále jen pro ty, kterým nevadí spoiler – vyzrazení děje, nebo tento film už viděli)

Náš názor: Hlavní "hrdinka" se snad vyžívala v pronásledování – máme podezření, že jedna z jejích předešlých rolí rozhodně patřila do nějakého špionážního filmu! Tak překrásně předvídatelný film. Dobrá oddechovka a příběh bohužel nudný. Zajímalo by nás, kolik benzínu na to jejich ježdění vůbec spotřebovali! Věděli jsme moc dobře, proč jsme až doposud tento "film" neviděli. O nic nepřijdete, pokud se na to nepodíváte.

Hodnocení: 3/10 (Bohužel, výše jít nemůžeme – jak už jsme řekli – jako oddechovka dobrý film, ale romantiku nenávidíme, některé scény byly naprosto předvídatelné.)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře