Recenze - Soul Eater

18. leden 2017 | 07.00 |
› 

SE0

Zdroj: Google.com

Název: Soul Eater

Žánr: Animovaný, akční, drama, fantasy, komedie

Délka: 51 epizod

Rok vydání: 2008

Děj: Příběh nás zavede do Death city, kde existují uživatelé a jejich zbraně – Kosy smrti. Tito uživatelé chodí do školy zvané Shibusen, který založil samotný shinigami, a mají za úkol zničit kishiny, kteří se pokoušejí zničit svět a vysát všechny lidské duše. Setkáváme se zde s párovými partnery – Maka a Soul, Black Star a Tsubaki, Death the Kid a jeho pistole, Liz a Patty. V podzemí jejich školy se však nachází to největší zlo, které touží být probuzeno – mocný Kishin.

(Dále jen pro ty, kterým nevadí spoiler – vyzrazení děje, nebo tento film už viděli)

Náš názor: Přestože nás zpočátku děsila délka tohoto anime, tak jsme se na to vrhli a během pár chvil jsme věděli, že jsme závislí. Nebudeme tady lhát - Soul Eater patří mezi naše první anime, ale oblíbili jsme si ho natolik, že jsme ochotni se na něj ještě párkrát podívat. Openingy i endingy máme pořád v mobilu a jedou nám vždycky na plné pecky. Postavy byly samy o sobě jedinečné. Některé nám nejdříve lezly na nervy, ale potom si našly místo v našem srdci. Kid a jeho dvě pistole však vedly okamžitě. Jo a nejlepší na konec - SYMETRIE!!! Soul Eater patří naše TOP anime, které jsme zatím shlédli. Konec nás sice trochu tahal za vlasy, ale to jsme schopni přehlédnout. Za nás jedině plný počet bodů a krásná vzpomínka. (Jsme rádi, že toto bylo naše třetí nebo čtvrté anime v našem životě a udělalo na nás tak silný dojem, že od té doby nedáme na Japonsko ani na anime celkově dopustit.) Jo... a toto opravdu není pro děti. :)

Hodnocení: 10/10

SE1

  Zdroj: Google.com

SE3

Zdroj: Google.com

SE2

Zdroj: Google.com

SE4

Zdroj: Google.com

SE5

  Zdroj: Google.com

(Tahle má u nás hned několik plusových bodů. Má styl! Její hlas je báječný! Geniální mrcha! A zbytek? Podívejte se sami. :) )

 A na závěr alespoň Opening, který nás dostal ihned po prvním poslechnutí!

  Zdroj: Youtube.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře