Přetvářka...? Nebo skutečnost?

16. březen 2017 | 02.24 |

Přetvářka...? Nebo skutečnost?

Nenávidíme svou střední školu. Ano, už od 1. září v prvním ročníku... Už od počátku toho šíleného pekla jsme si byli vědomi, jací jsou lidi uvnitř té malé místnosti pokrytci. Nenávidíme je. Všechny. S radostí vám ukážeme krátký (někdy jednoslovný) popis alespoň několika lidí, bráno podle lavic od první řady.
Takže – kurtizána, kurtizána, kurtizána, herečka, co nemá co do huby, dvě holky, které si myslí, že jsou nejlepší kámošky, přitom by si nejraději vrazily kudlu do zad, dva kluci, kteří jsou buď oba totálně pitomí, nebo totálně vygumovaní (rozhodnutí je na vás), dvě holky, které se tváří jako kámošky a přitom mají mezi sebou vztah, který je nám až nad míru jasný, další lavice obsahující čtyři (nyní momentálně jen) tři lidi, je polovina úchylná, polovina normální, čtyři naprosté přetvářky a čtyři další ještě větší přetvářky hned vedle nich! A poslední řada "tří slečinek", které nemají v hlavě nic jiného, než co bylo v posledním módním časopisu. Smutné, že?
A naše učitelka? Ta je ráda, že vůbec něco ví, protože kdykoliv se něco děje, dozvíme se to od jiných učitelů. Ani bychom se nedivili, že by nám neřekla o maturitních termínech...
Tak... snad jste si udělali představu, v čem musíme žít. Sedíme sami v první lavici u okna a hledíme z něj po celou dobu vyučování. Nemáme už nervy poslouchat ty kecy okolo. Už jsme ztratili jakoukoliv pohnutku k tomu, abychom se snažili.
Nenávidíme ten prostor, kde musíme dýchat stejný vzduch s těmi... přetvářkami.
A přitom jsme to my, za kým oni pořád chodí, že potřebují pomoct. Smutné, že?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře