Řetězák - pobavte se naší ignorací

22. březen 2017 | 07.00 |

1. Myslíš si, že mᚠvelkou fantazii? - Ano, mám ji obrovskou. Už jen ty ptákoviny, co vymýšlíme. Ale baví nás to. :)
2. Mᚠrád/a pohádky? - Kdyby nám bylo pět let, odpovíme ano. Nyní nás baví kvalitní thrillery.
3. Která pohádková bytost je tvá nejoblíbenější? - Pohádková? Ani jedna. Ale když už to musí být, tak asi.. hmm vodník nebo čert.
4. Jaké znᚠfantasy bytosti? - Naše učitelka. Ale ano - vypadá na nějakého hybrida upíra s vlkodlakem.
5. Kterou fantasy bytost mᚠnejraději? - Nebyla už taková otázka právě před chvílí?
6. Asi každá dívka chtěla být princeznou, když byla malá. Představ is následující situaci: Jsi princezna a o tvou ruku se uchází pět princů. Chlapci asi chtěli být rytíři, když byli malí, ale teď jsi princ a uchází se o tebe pět princezen.

a) Princ/ezna je silný/á.
b) Princ/ezna je chytrý/á.
c) Princ/ezna je hezký/á.
d) Princ/ezna je vtipný/á.
e) Princ/ezna je romantický/á.

- Skutečně? My jsme po tom opravdu netoužili :D to jsme si raději hráli na koně, na kterých si vozili zadky. Nebo na draky, kteří je chtěli sežrat. Vážně, měli jsme dost divoké dětství, že? =D A těch roztřískaných dřevěných mečů nebo luků... Ouvej :D
7.Co by jsi chtěl/a umět - létat, kouzlit, mluvit se zvířaty, proměňovat se ve zvíře, ovládat myšlenky druhých, číst myšlenky, vidět do budoucnosti? - No, k létání, to máme přece marihuanu, mluvení se zvířaty nám umožní třeba kokain (nebo procházka do hospody), k proměně na zvířata potřebujete hodně alkoholu, k ovládání myšlenek slouží odjakživa lepidlo, ke čtení myšlenek je extáze, k vidění do budoucnosti je LSD.
8. Kdyby ses uměl/a proměnit v jedno zvíře, které by to bylo? - Vlk.
9. Chtěl/a bys být raději upír nebo vlkodlak? - Ani jedno - vše nám bylo totálně znechuceno zfilmováním jedné nejmenované série, kde místo upíra dostanete "disco-kouli".
10. Představ si následující situaci: Jsi trpaslík a sbírᚠbylinky, náhle se před tebou objeví obr a chce tě rozmáčknout, protože jsi na jeho území, co uděláš? Utečeš, zůstaneš stát na místě a budeš doufat v zázrak, nebo se ho okusíš porazit? - Hm.. tak my jsme trphajzlík a on je zlobr... tak to kopneme do rozkroku za to, že si z nás utahuje, že jsme malí (aka naše chování ke spolužákům, protože v reálu jsme fakt malí)
11. Chtěl/a bys být raději obr nebo trpaslík? - Hmm.

. ani jedno, něco mezitím, abychom nebyli rasisti.
12. Představ si situaci: Umíš kouzlit a král tě požádá o pomoc, aby ses zbavil/a zvířete, které pustoší úrodu. Ty js ivšak měl/a jiný plán, a to získat květ moci, abys byl/a silnější a porazit tvého největšího nepřítele zlého čaroděje. Pokud se rozhodneš získat květ moci, zvíře zpustoší úrodu. Pokud se rozhodneš zbavit zvířete, nebudeš mít dostatečnou sílu získat květ. Co tedy uděláš? - Proč si máme pořád něco představovat? Stačí nám, že celý nᚠživot je jen mylná představa, která se vymyká kontrole :D Počkat... Jo, takže něco ve stylu alá Harry Potter vs. Voldemort. A jaký zase květ moci? WTF? No - my si dáme čaj, pošleme zvíře proti čarodějovi a budeme hodnotit jejich souboj. Ano, jsme vychcaní, ale kdo by nebyl, že?
13. Jsi se svým mužem/ženou svých snů u rybníka a kocháte se krásou přírody, když v tom se vynoří vodník a stáhne muže/ženu do vody. Zavolᚠněkoho o pomoc nebo se bezhlavě vrhneš do vody, abys ho/ji zachránil/a? - Aha, takže tady je vykrádání námětu z Kytice - pověst Vodník. Pochybujeme, že by se zrovna Akashi Seijuro nebo Levi Ackerman chtěli kochat krásou přírody. =D
14. Představ si, že je tma a ty jsi v hlubokém lese, úplně opuštěn/a a nevíš, kam jít. Zůstaneš v lese do rána, kdy bude větší světlo a vidět lépe na cestu anebo se radši pokusíš najít cestu hned? - "Představ si, že je tma" ... ok, dobrou!
15. Kterou pohádkovou či fantasy bytostí bys chtěla být? - Tou, která umí procházet skrz světy. Nebo drakem. Ale fakt - nemyslíme toho zelenýho... ale tu hnusnou, oheň plivající bestii s drápy, ostny a křídly.
16. A poslední otázka: Byl/a bys raději zvíře nebo člověk? - Zvíře, abychom mohli zahryznout nejbližšího člověka, když nás naštve.

Řetězák objeven na blogu: http://myfantasyworld.pise.cz/

PS: Berte to s humorem! Je to dobrý řetězák, jen nejsme zastánci fantasy, zaujalo nás téma, tak jsme se do toho pustili. Nechceme tím nějak urazit autorku tohoto řetězáku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře